MENETREND - PROGRAMJAINK

2018. október 15. - 21. HÉT PROGRAMJA:

2018. október 15. (hétfő) U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                       U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00                                                                                                       U/9 EDZÉS LOKSI PÁLYA - 15:30-17:00                                                                                                         FLOORBALL EDZÉS 15:30 - SZENT IMRE ISKOLA, TORNATEREM

2018. október 16. (kedd) U/11 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:00-15:15                                                                                                          U/7-8 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 15:45-17:00                                                                                                      U/19 EDZÉS - LOKSI PÁLYA 17:30-19:00

2018. október 17. (szerda)  U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                        U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00                                                                                                        U/9 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 15:30-17:00                                                                                                          FLOORBALL EDZÉS - ELMARAD!!!!!!

2018. október 18. (csütörtök) U/11 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:00-15:15                                                                                                          U/7-8 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 15:45-17:00                                                                                                      U/19 EDZÉS - LOKSI PÁLYA 17:30-19:00

2018.október 19. (péntek) U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                       U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00

2018. október 20. (szombat) U/11-13 BOZSIK TORNA - LOKSI PÁLYA - 10:00 és 13:00 óra                                                                        U/19 BAJNOKI: DIÓSJENŐ - SZENT IMRE DSE - DIÓSJENŐ, 13:00                                                            FELNŐTT: DIÓSJENŐ - SZENT IMRE DSE - DIÓSJENŐ, 15:00 

2018. október 21. (vasárnap) 

2018. október 22. - 28. HÉT PROGRAMJA:

2018. október 22. (hétfő) U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                        U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00                                                                                                        U/9 EDZÉS ELMARAD!!!!!!                                                                                                                                  FLOORBALL EDZÉS ELMARAD!!!!

2018. október 23. (kedd) NEMZETI ÜNNEP

2018. október 24. (szerda) U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                        U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00                                                                                                        U/9 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:00-15:15                                                                                                          FLOORBALL EDZÉS 15:30 - SZENT IMRE ISKOLA, TORNATEREM

2018. október 25. (csütörtök) U/11 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:00-15:15                                                                                                         U/7-8 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 15:45-17:00                                                                                                       U/19 EDZÉS - LOKSI PÁLYA 17:30-19:00

2018.október 26. (péntek) U/14 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 14:45-16:00                                                                                                        U/13 EDZÉS - LOKSI PÁLYA - 16:00-17:00

2018. október 27. (szombat) U/7/9 BOZSIK FESZTIVÁL - DIÓSJENŐ - 10:00                                                                                            U/19: SZENT IMRE DSE - SZÜGY SE - LOKSI PÁLYA, 11:30                                                                            FELNŐTT: SZENT IMRE DSE - SZÜGY SE - LOKSI PÁLYA, 13:30

2018. október 28.(vasárnap)