MENETREND - PROGRAMJAINK

2019. szeptember 2-8. HÉT PROGRAMJA:

2. Hétfő: 15:00-16:30 U16 (Szekeres József);

3. Kedd: 14:30-16:00 U11/13 (Csábi Sz.)-Loksi pálya; 

4. Szerda: 15:00-16:30 U16 (Szekeres József);                                                                                                                  18:00-19:30 FELNŐTT edzés (Tóth László) - Loksi pálya;

5. Csütörtök: 15:00-16:30 U16 (Szekeres József);                                                                 

6. Péntek: 14:30-16:00 U11/13 (Csábi Sz.)-Loksi pálya;                                                                                                    Érsekvadkert UPSE U16 - Szent Imre DSE U16 BAJNOKI 1. forduló - Indulás: 15 órakor   

7. Szombat: Bozsik Egyesületi Program U11/U13 torna 8:30 - Kövi Sportcentrum                                                           Szent Imre DSE - Szügy SE / Megye II. felnőtt BAJNOKI 4. ford.- Loksi pálya - 16:00 óra

8. Vasárnap:  -                        

2019. szeptember 9-15. HÉT PROGRAMJA:

9. Hétfő: 14:30-16:00 U13 (Csábi Sz.)-Loksi pálya;                                                                                                      15:00-16:30 U16 (Szekeres József);

10. Kedd: 14:00-15:30 U11 (Magyar G.)-Loksi pálya;                                                                                                        15:45-16:45 U7/9 (Magyar G.)-Loksi pálya; 

11. Szerda: 14:30-16:00 U13 (Csábi Sz.)-Loksi pálya;                                                                                                          15:00-16:30 U16 (Szekeres József);                                                                                                                  18:00-19:30 FELNŐTT edzés (Tóth László) - Loksi pálya;

12. Csütörtök: 14:00-15:30 U11 (Magyar G.)-Loksi pálya;                                                                                                        15:45-16:45 U7/9 (Magyar G.)-Loksi pálya;                                                                                                      15:00-16:30 U16 (Szekeres József);

13. Péntek: 14:30-16:00 U13 (Csábi Sz.)-Loksi pálya;                                                                                                          Szent Imre DSE U16 - Karancslapujtő KSK BAJNOKI 2. forduló - Loksi pálya - 16 óra

14. Szombat: Mátraverebély SE - Szent Imre DSE  / Megye II. felnőtt BAJNOKI 5. ford.- 16:00 óra

15. Vasárnap: Bozsik Egyesületi Program U7, U9 fesztivál - Kövi Centrum - 9 óra