MENETREND - PROGRAMJAINK

2019. május 13. - május 19. HÉT PROGRAMJA:

13. Hétfő: 14:30-16:00 U14 (Szekeres József);                                                                                                                  15:45-17:00 U9 (Magyar G.);

14. Kedd: 17:00-19:00 U19 Edzés (Tóth László)-Loksi pálya;

15. Szerda: 14:30-16:00 U14 (Szekeres József);

16. Csütörtök: 15:30-17:00 U7/8 (Csábi Sz.)                                                                                                                           15:45-17:00 U9 (Magyar G.);                                                                                                                             17:00 - 18:30 U19 (Tóth L.);

17. Péntek: 14:30-16:00 U14 (Szekeres József);

18. Szombat: 15:00 U19 Szent Imre DSE - Diósjenő U19 - Loksi pálya - Gyülekező: 14 órától                                          17:00 Felnőtt: Szent Imre DSE - Diósjenő SE - Gyülekező: 16 óra

19. Vasárnap: -

2019. május 20. - május 26. HÉT PROGRAMJA:

20. Hétfő: 17:00 U14 Fortuna SC Kismaros - U14 Szent Imre DSE - Indulás: 15 órakor a Loksi pályától                    15:45-17:00 U9 (Magyar G.);

21. Kedd: 15:30-17:00 U7/8 (Csábi Sz.);                                                                                                                             17:00-19:00 U19 Edzés (Tóth László)-Loksi pálya;

22. Szerda: 14:30-16:00 U14 (Szekeres József);

23. Csütörtök: 15:30-17:00 U7/8 (Csábi Sz.);                                                                                                                            15:45-17:00 U9 (Magyar G.);                                                                                                                            17:00 - 18:30 U19 (Tóth L.);

24. Péntek: 14:30-16:00 U14 (Szekeres József);

25. Szombat: 15:00 Szügy SE U19 - Szent Imre DSE U19 - Szügy - Indulás: 14 óra                                                            17:00 Felnőtt: Szügy SE - Szent Imre DSE  - Indulás: 16 óra

26. Vasárnap: -