2019. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA SIKEREINK

2019. április 11. - csütörtök - Szécsény

II. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia megyei döntő - 3. helyezés

2019. április 10. - szerda - Diósjenő

I. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia megyei döntő - 2. helyezés

2019. április 04. - Kiss Árpád Iskola

II. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia körzeti döntő - 1. helyezés 

2019. április 02. - kedd - Kiss Árpád Iskola

I. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia körzeti döntő - 1. helyezés

II. korcsoportos bronzérmes focistáink névsora: Tengerész Gellért, Lágymányosi Áron, Karcagi Máté, Szakal Viktor, Pleva Dániel, Bagyal Botond, Kovács Bendegúz, Varsi Zalán
II. korcsoportos bronzérmes focistáink névsora: Tengerész Gellért, Lágymányosi Áron, Karcagi Máté, Szakal Viktor, Pleva Dániel, Bagyal Botond, Kovács Bendegúz, Varsi Zalán
Győztes U11 éveseink: Kovács Hunor, Karcagi Máté, Tengerész Gellért, Kerék Botond, Molnár Péter, Szakal Viktor, Pleva Dániel
Győztes U11 éveseink: Kovács Hunor, Karcagi Máté, Tengerész Gellért, Kerék Botond, Molnár Péter, Szakal Viktor, Pleva Dániel
I. korcsoportos ezüstérmes focistáink névsora: Szabó Balázs, Karcagi Máté, Kovács Bence, Laczkó Zalán, Tengerész Gellért, Mahót Zalán, Lágymányosi Áron, Barna Csongor, Lelovics Levente, Csábi Szilárd edző
I. korcsoportos ezüstérmes focistáink névsora: Szabó Balázs, Karcagi Máté, Kovács Bence, Laczkó Zalán, Tengerész Gellért, Mahót Zalán, Lágymányosi Áron, Barna Csongor, Lelovics Levente, Csábi Szilárd edző
Aranyérmes U9 focistáink névsora: Karcagi Máté, Kovács Bence, Tengerész Gellért, Mahót Zalán,Barna Csongor, Laczkó Zalán, Szabó Balázs,  Lágymányosi Áron,  Lelovics Levente
Aranyérmes U9 focistáink névsora: Karcagi Máté, Kovács Bence, Tengerész Gellért, Mahót Zalán,Barna Csongor, Laczkó Zalán, Szabó Balázs, Lágymányosi Áron, Lelovics Levente

2. korcsoportosaink: Kovács Hunor, Karcagi Máté, Tengerész Gellért, Kerék Botond, Molnár Péter, Szakal Viktor, Pleva Dániel, Lágymányosi Áron

1. korcsoportosaink: Karcagi Máté, Kovács Bence, Tengerész Gellért, Mahót Zalán, Barna Csongor, Laczkó Zalán, Szabó Balázs, Lágymányosi Áron, Lelovics Levente

1. és 2. korcsoportos labdarúgóinkkal megnyertük a Balassagyarmat körzet Diákolimpiai döntőit, és képviselhetjük körzetünket a megyei döntőben.

Az 1. korcsoportosainkkal 2019. április 10-én, szerdán, Diósjenőn léphetünk pályára, és harcolhatjuk ki az országos döntőben való indulást.

A 2. korcsoportosainkkal pedig 2019. április 11-én, csütörtökön, Szécsényben szerepelünk a megyei döntőben.