hu

Diákolimpia - Mezei futás

2019. március 26. - Balassagyarmat, Ipoly-gát - Megyei döntő

Hosszútáv futóinkkal nagyszerű sikereket értünk el 2019. Diákolimpia Nógrád megyei döntőjében. Az I. és a II. korcsoportban négy csapatunkból kettő együttesünk dobogóra állhatott.                        Az 2. korcsoportos lányaink, és az 1. korcsoportos fiúkkal is bronzérmesek lettünk.                              A 2. korcsoportos fiúkkal is kitettünk magunkért, de egy pontos, minimális különbséggel lecsúsztunk a dobogóról.                                                                                                                Egyéniben is nagyszerű eredményeink születtek, több versenyzőnk is dobó közelébe kerülhetett.

2019. március 18. - Balassagyarmat, Ipoly-gát - Városi-körzeti döntő

Nagy létszámmal, 47 fővel, négy csapattal képviseltettük magunkat az idei évi atlétika, mezeifutó Diákolimpia körzeti döntőjében.                                                                                                                      Négy csapatunkból mindegyikkel dobogóra állhattunk, és összesen hét érmet gyűjtöttünk.                A legjobb eredményt a II. korcsoportos fiúkkal értük el, akikkel megnyertük a versenyt.                    Egyéniben Kruj Benedek nagyszerűen futva a 2. helyen végzett.                                                              A II. korcsoportos győztes csapatunk tagjai: Kruj Benedek, Jámbor Versény, Kispál András, Varsi Zalán, Buócz Armand;                                                                                                                            Az I. korcsoportos fiúkkal az ezüstérmet szereztük meg, Karcagi Máté egyéniben a 2. helyen végzett.                                                                                                                                                            Az 1. korcsoportos, ezüstérmes fiú csapat tagjai: Karcagi Máté, Szabó Balázs, Chomát Dalibor, Kovács Bence, Laczkó Zalán;                                                                                                                Szintén a dobogó második fokára állhatott a Ráduly Nikolett, Bozány Elizabet Molli, Nánássy Zselyke, Szabó Luca, Nagy Emília összetételű 2. korcsoports lány csapatunk.                              Közülük Ráduly Nikolett futott a legjobban, egyéni 3. helyezett lett.                                                        A legkisebb, I. korcsoportos lányok is kitettek magukért, és a dobogó harmadik helyére küzdötték fel magukat.                                                                                                                      Csapattagok: Sztrés Abigél, Chikány Charlotte, Bak Napsugár, Kis Pál Anna, Gáspár Dorottya

GRATULÁLUNK MINDEN INDULÓNKNAK HOGY SIKERESEN TELJESÍTETTÉK A TÁVOKAT!

2018. április 17. - Gödöllő - Repülő tér - Országos döntő

Janzsó Gergő 11 éves futónkkal képviseltettük magunkat az országos döntőben. Gergő a 2000 m-es távon 7 perc 45 mp, nagyszerű időeredménnyel, a 253 fős mezőnyben a 46. helyen ért célba. Gratulálunk neki!

2018. március 27. - Balassagyarmat, Ipoly-gát - Megyei döntő

Hosszútáv futóinkkal nagyszerű sikereket értünk el a Diákolimpia Nógrád megyei döntőjében.            Az I. és a II. korcsoportban négy csapatunkból három együttesünk dobogóra állhatott.                          Az 1. korcsoportos lányaink aranyérmesek, az 1. korcsoportos fiúk ezüst, a 2. korcsoportos lányok pedig bronzérmet szereztek. A 2. korcsoportos fiúk is kitettek magunkért, de egy pontos, minimális különbséggel lecsúsztak a dobogóról. Egyéniben is nagyszerű eredményeink születtek, több versenyzőnk is dobogóra kerülhetett. Kristóf Verona az I. korcsoportos lányok mezőnyében a bronzérmet, Janzsó Gergő pedig a II. korcsoportos fiúknál lett ezüstérmes.

Eredményeink:

1. helyezés:                                                                                                                                                        I. kcs. lány csapat: Kristóf Verona (3.), Bozány Molli (6.), Bacsa Viktória (7.), Nánássy Zselyke (9.), Kertész Jázmin (10.)

2. helyezés:                                                                                                                                                        I. kcs. fiú csapat: Kruj Benedek (4.), Kispál András (6.), Buócz Armand (8.), Karcagi Máté (12.), Annus Imre (18.)

3. helyezés:                                                                                                                                                      II. kcs. lány csapat: Magyar Anna (8.), Magyar Borbála (9.), Kruj Fruzsina (22.), Szabó Luca (35.), Varga Tekla (37.)