Diákolimpia - Mezei futás

2018. április 17. - Gödöllő - Repülő tér - Országos döntő

Janzsó Gergő 11 éves futónkkal képviseltettük magunkat az országos döntőben. Gergő a 2000 m-es távon 7 perc 45 mp, nagyszerű időeredménnyel, a 253 fős mezőnyben a 46. helyen ért célba. Gratulálunk neki!

2018. március 27. - Balassagyarmat, Ipoly-gát - Megyei döntő

Hosszútáv futóinkkal nagyszerű sikereket értünk el a Diákolimpia Nógrád megyei döntőjében.            Az I. és a II. korcsoportban négy csapatunkból három együttesünk dobogóra állhatott.                          Az 1. korcsoportos lányaink aranyérmesek, az 1. korcsoportos fiúk ezüst, a 2. korcsoportos lányok pedig bronzérmet szereztek. A 2. korcsoportos fiúk is kitettek magunkért, de egy pontos, minimális különbséggel lecsúsztak a dobogóról. Egyéniben is nagyszerű eredményeink születtek, több versenyzőnk is dobogóra kerülhetett. Kristóf Verona az I. korcsoportos lányok mezőnyében a bronzérmet, Janzsó Gergő pedig a II. korcsoportos fiúknál lett ezüstérmes.

Eredményeink:

1. helyezés:                                                                                                                                                        I. kcs. lány csapat: Kristóf Verona (3.), Bozány Molli (6.), Bacsa Viktória (7.), Nánássy Zselyke (9.), Kertész Jázmin (10.)

2. helyezés:                                                                                                                                                        I. kcs. fiú csapat: Kruj Benedek (4.), Kispál András (6.), Buócz Armand (8.), Karcagi Máté (12.), Annus Imre (18.)

3. helyezés:                                                                                                                                                      II. kcs. lány csapat: Magyar Anna (8.), Magyar Borbála (9.), Kruj Fruzsina (22.), Szabó Luca (35.), Varga Tekla (37.)