EREDMÉNYEINK

II. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ 2018. április 18. - Szécsény            3. HELYEZÉS                                          Csapat összeállítása: Szakács Gergő, Csábi Milán, Varsi Zalán, Bagyal Botond, Janzsó Gergő, Homor Botond, Szakal Viktor, Pleva Dániel

III. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ 2018. május 02 - Balassagyarmat 2. HELYEZÉS                                          Csapat összeállítása: Novák Zétény, Varga Ábel, Mátyás Tamás, Pásztor Botond, Varga Áron, Rodák Dávid, Kalász Dávid, Pribelszki Levente, Orgoványi Bálint, Szabó Gergely 

I. korcsoport                                          MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA              MEGYEI DÖNTŐ LÁNY - 2018. március 22.  1. helyezés CSAPAT: Nánássy Zselyke, Kertész Jázmin, Bozány Molli,                  Kristóf Verona

II. korcsoport MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ FIÚ - 2018. március 22.    2. helyezés EGYÉNI: Janzsó Gergő              2. helyezés CSAPAT: Janzsó Gergő, Kuris Konrád, Bagyal Botond, Homor Botond, Varsi Zalán

II. korcsoport

KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ - 2017.12.15.EGER 6. helyezés Csapat tagok: Csábi Milán, Janzsó Gergő, Kuris Konrád, Varsi Zalán, Bagyal Botond, Kenyeres Csanád

Edző: Csábi Szilárd

I. korcsoport

KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ - 2017.12.14.EGER 3. helyezés Csapat tagok: Bozány Molli, Kapuvári Bettina, Csépe Maja, Bacsa Viktória, Kertész Jázmin, Kristóf Verona

Edző: Csábi Szilárd

LABDARÚGÁS FELNŐTT         NÓGRÁD MEGYEI III. OSZTÁLY   KÖZÉP CSOPORT                       2016/2017. BAJNOKI ÉV                               1. helyezés


I. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA       ORSZÁGOS DÖNTŐ                               2017. május 19-20.-FONYÓDLIGET 17.helyezés                                                       Csapat tagok: Szakal Viktor,Gáspár László, Demény Tamás,Varsi Zalán,Homor Botond, Bagyal Botond, Kenyeres Csanád    

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

II. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA       ORSZÁGOS DÖNTŐ                               2017. május 17-18.-FONYÓDLIGET 18.helyezés

Csapat tagok: Varga Ábel, Mócz Ábel, Istvanovszki Ambrus, Janzsó Gergő,   Homor Benedek,Rodák Dávid, Szakács Gergő,Csábi Milán,Homor Botond 

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

 III. kcs. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA  NÓGRÁD MEGYEI DÖNTŐ              2017. május 12. - Bgyarmat, Loksi pálya    4. helyezés                                                Csapat tagok: Nánássy Hunor,             Novák Zétény, Varga Ábel, Mátyás Tamás, Pásztor Botond, Varga Áron, Mócz Ábel, Homor Benedek, Rodák Dávid, Kalász Dávid, Pribelszki Levente, Szabó Gergely, Orgoványi Bálint                     

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

II. kcs. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA NÓGRÁD MEGYEI DÖNTŐ               2017. április 21. - S.TARJÁN - 1. helyezés Csapat tagok: Varga Ábel, Verebélyi Amanda, Istvanovszki Ambrus, Janzsó Gergő, Homor Benedek, Rodák Dávid, Szakács Gergő,Csábi Milán,Homor Botond 

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

I. kcs. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA       NÓGRÁD MEGYEI DÖNTŐ                       2017. április 20. - SZÉCSÉNY - 1. helyezés Csapat tagok: Szakal Viktor,Gáspár László, Demény Tamás,Varsi Zalán,Homor Botond, Bagyal Botond, Kenyeres Csanád    

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

II. kcs. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA BALASSAGYARMAT KÖRZET DÖNTŐ   2017.április 12. - B.GYARMAT - 1. helyezés Csapattagok:Homor Benedek,Rodák Dávid, Szakács Gergő,Csábi Milán,Varga Ábel, Homor Botond,Janzsó Gergő,     Istvanovszki Ambrus, Verebélyi Amanda

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

I. kcs. LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA BALASSAGYARMAT KÖRZET DÖNTŐ   2017.április 06.-B.GYARMAT - 1. helyezés Csapat tagok: Szakal Viktor,Gáspár László, Demény Tamás,Varsi Zalán,Homor Botond, Bagyal Botond, Kenyeres Csanád

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

II. korcsoport KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ       2017. JANUÁR 22.-VESZPRÉM 5. HELYEZÉS Csapat összeállítása:                                       Csábi Milán, Kuris Konrád, Janzsó Gergő, Kenyeres Hunor, Varga Ábel

I. korcsoport KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

2017. JANUÁR 21.-VESZPRÉM 2. HELYEZÉS Csapat összeállítása:                                 Bagyal Botond, Kruj Benedek, Varsi Zalán, Kenyeres Csanád    

I. korcsoport KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ 2016. DECEMBER 15. - BUDAPEST               2. HELYEZÉS                                         Csapat összeállítása:                             Bagyal Botond, Kruj Benedek, Varsi Zalán, Kenyeres Csanád          

II. korcsoport KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ 2016. DECEMBER 15. - BUDAPEST               1. HELYEZÉS                                         Csapat összeállítása:                               Varga Ábel, Csábi Milán, Kuris Konrád, Janzsó Gergő, Kenyeres Hunor

 I. korcsoport

 LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA      ORSZÁGOS DÖNTŐ                              2016. május 16-17.-FONYÓD-19. HELYEZÉS

Csapat összeállítása:                           Szakács Gergő, Csábi Milán, Bojtos Bence, Varsi Zalán, Bagyal Botond, Janzsó Gergő, Homor Botond, Szakal Viktor 

II. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA       ORSZÁGOS DÖNTŐ                                       2016. május 13-14.-FONYÓD-16. HELYEZÉS

Csapat összeállítása:                        

Nánássy Hunor, Novák Zétény, Varga Ábel, Mátyás Tamás, Pásztor Botond, Varga Áron, Mócz Ábel, Homor Benedek, Rodák Dávid, Kalász Dávid, Pribelszki Levente, Orgoványi Bálint 

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

I. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA NÓGRÁD MEGYEI DÖNTŐ

2016. április 20. - DIÓSJENŐ - 1. HELYEZÉS

Csapat összeállítása:                          Szakács Gergő, Csábi Milán, Bojtos Bence, Varsi Zalán, Bagyal Botond, Janzsó Gergő, Homor Botond                                       Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

II. korcsoport

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA     NÓGRÁD MEGYEI DÖNTŐ

2016. április 21.-B.GYARMAT-1. HELYEZÉS

Csapat összeállítása:                          Nánássy Hunor, Novák Zétény, Varga Ábel, Mátyás Tamás, Pásztor Botond, Varga Áron, Mócz Ábel, Homor Benedek, Rodák Dávid, Kalász Dávid, Pribelszki Levente, Orgoványi Bálint 

Edzők: Magyar Gábor, Csábi Szilárd

I. korcsoport                                     KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ                          2016. JANUÁR 16-17. - KECSKEMÉT              3. HELYEZÉS                                          Csapat összeállítása:                                Kuris Konrád, Csábi Milán, Bojtos Bence,        Kenyeres Csanád, Janzsó Gergő

II. korcsoport                                     KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ                               2016. JANUÁR 16-17. - KECSKEMÉT             8. HELYEZÉS                                Csapattagok: Csábi Milán, Kenyeres Hunor,  Varga Áron, Vaga Ábel, Frecska Bertold,        Szabó Balázs  

I. korcsoport                                   KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

2015. DECEMBER 12. - KECSKEMÉT           2. HELYEZÉS

Csapat összeállítása:

Kuris Konrád, Csábi Milán, Bojtos Bence,       Kenyeres Csanád

II. korcsoport                                   KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

2015. DECEMBER 12. - KECSKEMÉT           2. HELYEZÉS

Csapattagok: Csábi Milán, Kenyeres Hunor,   Varga Áron, Vaga Ábel, Frecska Bertold,       Szabó Balázs