hu

7. forduló: Szent Imre DSE - Szügy SE

Felnőttjeinkkel nem sikerült kihúznunk a győzelmet, a második félidőben veszélyesen támadó szügyiekkel szemben, de az egy pont is megsüvegelendő.

U-19 csapatunk a beleszaladt egy kiadós vereségbe a mezőny egyik legjobb csapata ellen. Fontos gyorsan túl tenni magunkat rajta. A következő fordulóban Nógrádsápon javíthatunk.

Felnőtt: Szent Imre DSE - Szügy SE 1-1 (1-0)

Vezette: Gordos Á. (Gordos Á. M.)

Szent Imre DSE: Rados - Antal R. (Bilák, 70.), Riczi E., Cseman, Ódor - Szekeres, Lőrik, Szenográdi (Szabó G., 73.), Molnár J. (Antal L., 76.) - Csábi, Kovács Á. Játékos-edző: Riczi Egon.

Szügy: Egervári - Czibulya, Hodászi, Tövis - Varga B. (Strihó, 57.), Pintér, Varga T., Mohácsi, Bolyós (Benedek J., 80.) - Jónás M., Kakuja. Játékos-edző: Koplányi Örs.

Gól: Kovács Á. (21.), ill. Kakuja (85.)

Jók: az egész csapat, ill. Tövis (a mezőny legjobbja), Pintér, Varga T., Hodászi, Jónás M.

Riczi Egon: - A vendégcsapat többet kezdeményezett, mégis az első félidőben nekünk sikerült vezetést szereznünk. A mérkőzés további részében fegyelmezett védekezéssel sikerrel őriztük előnyünket, de öt perccel a vége előtt tizenegyesből egyenlített a Szügy. Összességében elégedett vagyok a csapat teljesítményével, de a győzelmet is megszerezhettük volna, ha a játékvezető következetes és a másik oldalon is befújja a büntetőt. A találkozó során támadásainknál két, tizenhatoson belüli szabálytalanságnál maradt néma a sípja. Idézem a meccs közbeni reakcióját: "Ellenetek sem fújtam volna be", aztán mégis megtette, ezzel lett döntetlen a végeredmény.

Koplányi Örs: - Kitűnő játékvezetés mellett, nagy fölényben birtokoltuk a labdát, de a góllövéssel nagyon hadilábon állunk. Reméljük, most már megtaláljuk a góllövőcipőket, egyben a szerencse is visszatér hozzánk, és a jövőben nem lesz gond.További sok sikert a hazaiaknak.

Szent Imre DSE - Szügy SE 1-1                                          Névsor: Oláh Roland, Csábi Tamás, Cseman Gergő. Lőrik Szabolcs, Riczi Tamás, Szabó Gergő, Riczi Egon, Molnár József, Antal László, Kovács Ákos, Kelemen Zoltán, Mahót Richárd, Antal Richárd, Gulyás Géza, Szekeres József, Bilák Róbert, Rados Gergő, Ódor Dániel, Szenográdi Attila, Kalmár Tamás
Szent Imre DSE - Szügy SE 1-1 Névsor: Oláh Roland, Csábi Tamás, Cseman Gergő. Lőrik Szabolcs, Riczi Tamás, Szabó Gergő, Riczi Egon, Molnár József, Antal László, Kovács Ákos, Kelemen Zoltán, Mahót Richárd, Antal Richárd, Gulyás Géza, Szekeres József, Bilák Róbert, Rados Gergő, Ódor Dániel, Szenográdi Attila, Kalmár Tamás

MLSZ adatbank/Szent Imre DSE-Szügy SE felnőtt mérkőzés jegyzőkönyve az alábbi linken elérhető:

Nógrádifutball.hu - a 7. forduló további eredményei, edzői nyilatkozatai az alábbi linken elérhetőek:

U-19: Szent Imre DSE - Szügy SE 0-3 (0-9)

• Összeállításunk:
  • CSORDÁS ÁDÁM - URAM BÁLINT (RICZI EGON), CSERI DÁVID, KMETY DOMONKOS, KÓKAI MÁRK - CSÁBI GÁBOR (BILÁK MÁTÉ), KOVÁCS MIHÁLY (KÖVESDI TAMÁS), STEFANIK MARTIN (SCHLENK LÁSZLÓ),GYURÓ DÁVID - OLÁH KRISZTIÁN (RICZI BENCE), BILÁK ROLAND

MLSZ adatbank / Szent Imre DSE - Szügy SE U-19 mérkőzés jegyzőkönyve az alábbi linken elérhető: