MEGYE II. OSZTÁLY

2017/2018. BAJNOKSÁG

FELNŐTT - U/19 LABDARÚGÓINK

2017. augusztus 27. (vasárnap), 17.00:                                                                                                   FELNŐTT: Patak-Szent Imre DSE 4-0 (2-0)                                                                                                     U-19: Patak-Szent Imre DSE 4-0 (2-0)

Nógrádifuttball.hu / 2. forduló: Patak - Szent Imre DSE felnőtt mérkőzés előtti esélyleső:

Patak-Szent Imre DSE

Érdemi félnivaló nélkül jelölhetjük meg esélyesként a patakiakat a mögöttünk hagyott fordulót teljes mértékben eltérő végkifejletekkel abszolváló társaságok összeröffenésében, a nyitányon felvonultatott végkifejletek láttán nem igazán tudnánk elképzelni, hogy váratlanszerű feltámadással rukkolnának elő a persze ettől függetlenül nem leírható 'gyarmatiak. Az idegenbeli szép sikert bemutató hazaiak említett győzelme akkor ér igazán valamit, ha újra képesek lesznek zsebre tenni a pontokat, kellő odafigyeléssel pedig nem is okozhatna gondot számukra az előzetes várakozások realizálása. Az újonc Szent Imrésekre egyelőre fekete lóként tekinthetünk, még nem tudhatjuk, milyen erőt képviselhetnek majd a szezonban, a megye hármas bajnokként osztályt váltó csapat akár még pozitív meglepetésekre is képes lehet, éppen ezért nagy hiba volna a hazaiak részéről, ha lenéznék a csínytevés reményében készülő látogatókat.

Nógrádifuttball.hu 2. forduló előtti beharangozói az alábbi linkre kattintva elérhetőek:

1. forduló: Szent Imre DSE-Őrhalom 0-2 (0-0)

Vezette: Makovinyi R. (Makovinyi Z.)

Szent Imre DSE: Oláh R. - Antal R., Cseman, Riczi E., Bilák - Antal L. (Oláh R., 73.), Lőrik, Szenográdi, Szekeres - Kovács Á., Csábi (Mészáros, 81.). Játékos-edző: Riczi Egon.

Őrhalom: Barna - Csábi, Hodászi, Rutai, Kertész (Virágh, 84.) - Boros, Számelcsik, Hegedűs Á. (Hegedűs M., 54.), Reznyik - Sinkovics K., Rónási. Edző: Baranyi Zsolt.

Sárga lap: Lőrik

Gól: Rónási (67.), Sinkovics K. (74.)

Jók: Oláh R., Lőrik, Antal R., Cseman, ill. Rutai, Számelcsik, Rónási, Sinkovics K.

Riczi Egon: - Az első félidőben kiegyenlített, küzdelmes játék zajlott, nem találtak egymáson fogást a csapatok. Mi rögzített szituációk utáni beívelésekkel, a vendégek átlövésekkel veszélyeztették a kapukat. Fordulást követően sem változott a játék képe, de a kivárásra játszó ellenfél egy szögletünket követő kontrából és egy jól helyezett szabadrúgásból elért két gólt, ezzel pedig megszerezte a három pontot.

Baranyi Zsolt: - Az előzetes beharangozónak megfelelően, nehéz mérkőzésre számítottam az újonc otthonában, ami be is igazolódott. Az első félidőben kiegyenlített játék folyt, látszott a csapaton a meccshiány, valamint az idény kezdeti forma, majd a második félidő derekától megnyugodtunk, egy szélvészszerű kontránkat Rónási góllal fejezett be, majd pár perc múlva, Sinkovics remek szabadrúgásának köszönhetően már kettő-nullra vezettünk, az utolsó negyedóra pedig arról szólt, hogy behúzzuk a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak a taktikus, fegyelmezett játékához, az ellenfélnek további sok sikert kívánok a megyekettes bajnokságban.

Nógrádifuttball.hu részletes beszámolója, edzői nyilatkozatai az 1. forduló mérkőzéseiről:

MLSZ adatbank/Szent Imre-Őrhalom felnőtt mérkőzés jegyzőkönyve az alábbi linkre kattintva elérhető:

Megyei II.osztály / U-19, Nyugati-csoport, 1. forduló:

Szent Imre DSE-Őrhalom 2-7 (0-2)

MLSZ adatbank / Szent Imre DSE - Őrhalom U-19 mérkőzés jegyzőkönyve az alábbi linken elérhető:

Képgaléria - Szent Imre DSE - Őrhalom

2017. július 21.                                                                                                                                       Összejött az ifjúsági csapatunk, így a következő bajnoki évben csapatainkkal már biztossan a megye II. osztályban felnőtt és U-19 éves csapatainkkal indulunk.                                                                     Bajnoki rajt időpontja: 2017. augusztus 19. (szombat).                                                           Menetrendünket, mérkőzéseinket a sorsolás után tesszük közzé.

2017. július 21. (péntek) 19:00 - Loksi pálya /Felkészülési mérkőzés                                                           Szent Imre DSE - Apátújfalu 4:4